Kontakt

Big Wind
Konstepidemins väg 6
413 14 Göteborg
Tel. 031-82 77 28
org# 716444-6077
info@bigwind.se

Direktnummer till administrationen

Ola Karlberg, teaterdirektör
ola@bigwind.se
031-722 50 15

Matilda Magnusson, producent
matilda@bigwind.se
031-722 50 16

Fler mailadresser

Cilla Klein
cilla@bigwind.se

Bronja Novak Lindblad
bronja@bigwind.se

Göran Berg
goran@bigwind.se

Stina Hedberg Karlberg
stina@bigwind.se

Johanna Ehn
johanna@bigwind.se

Erik Dahl
erik@bigwind.se

Karin Sillberg
karin.sillberg@bigwind.se

Leave a Reply

Your email address will not be published.